Tytoń Jasny (1kg)

89,00 

Zamawiam:
kg
Kategoria:

Opis

Tytoń do papierosów jest bardzo pożądaną rzeczą, z roku na rok rośnie popularność samodzielnie skręcanych papierosów. Najważniejszą rzeczą przy ich samodzielnej produkcji jest jakość wykorzystywanego tytoniu do papierosów. Jak wygląda jego produkcja?

Po zebraniu surowca przetwórca sortuje liście i miesza klasy jakościowe zgodnie z recepturą mieszanki. Usuwa piasek, kurz i zanieczyszczenia, tak aby, tytoń papierosowy mógł charakteryzować się wysoką jakością. Tytoń przechodzi również obróbkę termiczną, której celem jest wyrównanie jego wilgotności. Przetworzony tytoń do papierosów jest odpowiednio pakowany i przesyłany do zakładów produkujących wyroby tytoniowe.

Jakość tytoniu do papierosów jest bardzo ważna po to właśnie od niej zależy jakie substancje i w jakiej ilości wchłaniamy podczas palenia. Tytoń nie może być zbyt wilgotny, gdyż wtedy produkuje o wiele więcej dymu, a palenie staje się nieefektywne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, każdy znajdzie u nas coś dla siebie.